LINK 4 - taniej z kartą Dużej Rodziny - Duże zniżki

Dla wieloosobowych rodzin samochód jest częstym absolutnym minimum, ułatwiającym codzienne funkcjonowanie. Utrzymanie pojazdu może jednak znacznie obciążać domowy budżet, zwłaszcza jeśli w gospodarstwie domowym niezbędne są co najmniej dwa pojazdy. Z Link4 można jednak nieco zaoszczędzić, posiadając Kartę Dużej Rodziny uzyskamy tańsze ubezpieczenie OC i AC czy NNW.


Link4 partnerem Karty Dużej Rodziny.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Link4 właśnie objęło swoim patronatem akcję Karty Dużej Rodziny, dostępnej dla rodzin z minimum trójką dzieci. Podpisując umowę z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem – ministrem pracy i polityki socjalnej, prezes Link4 Roger Hodgkiss, zobowiązał się do aktywnego wspierania tego projektu. Pierwsze, co zaoferuje Link4 dla posiadaczy Karty, to zniżki na ubezpieczenia – 5% na OC i pakiet OC i AC, 50% na NNW i 30% na ubezpieczenie nieruchomości. Zniżki obowiązywać będą także w obszarze ubezpieczeń turystycznych, które posiadacze Karty nabędą z 15% upustem. Wszystkie rabaty dostępne są już od 14 września i co ważniejsze będą łączyć się z innymi obowiązującymi w Link4 promocjami.

Link4 od lat wspiera politykę prorodzinną.

W Link4 dzieci od zawsze traktowane są wyjątkowo. Prezenty z okazji dnia dziecka czy coroczne pikniki dla całych rodzin, to tylko niektóre atrakcje, które swoim pracownikom oferuje to Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Nic więc dziwnego, że Link4, jako jeden z niewielu z branży ubezpieczeniowej (zniżki dla posiadaczy Kart oferuje również Aviva) przystąpił do programu wspierania wielodzietnych rodzin. Patronami Karty został między innymi również operator telefonii komórkowej T- Mobile, Orlen czy Deutsche Bank i Energa. Minister Kamysz ma jednak nadzieję, że to początki dobrej współpracy, dzięki czemu Karta będzie dla rodzin naprawdę przydatnym i ułatwiającym życie narzędziem. Na razie, z pewnością można uzyskać niższe OC, albo cały pakiet, w zależności od potrzeb i własnych preferencji.Powiązane tematy