Gothaer - Kalkulator OC AC

Fakt, że Gothaer na swojej stronie internetowej nie wprowadził takiego narzędzia jak kalkulator OC czy AC nie oznacza, iż należy całkowicie zrezygnować z produktów ubezpieczeniowych tego Towarzystwa. Gothaer zapewnia bowiem bardzo elastyczne formy kontaktu z agentem, choćby przez infolinię czy wypełnienie formularza kontaktowego. Również w taki sposób dowiemy się, ile kosztuje OC i jak możemy skorzystać z usług tej firmy bez użycia kalkulatora.


Zamiast formy direct i kalkulatora – kontakt z agentem

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Gothaer całkowicie zrezygnowało z formy sprzedaży ubezpieczeń przez internet. Być może właśnie dlatego na stronie tego Towarzystwa brakuje również takiej opcji jak kalkulator OC, za pomocą którego możemy szybko wyliczyć składkę, jak i kupić interesującą nas polisę. Gothaer oferuje jednak dość korzystne ubezpieczenie OC zawierające m.in. holowanie pojazdu, jak i pakiet Assistance podstawowy i choćby z tego względu warto poszukać kontaktu z agentem. Podstawową formą kontaktu z Towarzystwem jest całodobowa infolinia, gdzie również konsultant obliczy dla nas składkę i podpowie, gdzie w najbliższej okolicy spotkamy się z agentem. Oprócz tego, zamiasta kalkulatora OC AC, dostępny jest standardowy formularz kontaktowy.

Zostawiając swoje pełne dane osobowe, wraz z numerem telefonu czy adresem e–mail możemy więc poczekać, aż agent osobiście skontaktuje się z nami i przedstawi nam różne warianty ubezpieczeń. Dla tych, których czas goni nieco bardziej, dostępna jest także lista placówek agencyjnych i oddziałów. Wpisując miasto i województwo uzyskamy adresy poszczególnych filii i agencji. Z zaledwie kilkunastu placówek, zlokalizowanych na terenie Polski, może być jednak nam nie po drodze, dlatego czasem lepiej od razu szukać kontaktu z agentem ubezpieczeniowym.


Formularze online

Jeśli więc zamierzasz być klientem TU Gothaer, to zdecydowanie do dyspozycji masz albo infolinię, albo już tylko placówkę agencyjną. Natomiast dla tych, którzy już zdecydowali się na ofertę tego Towarzystwa, na stronie dostępne są jeszcze dość przydatne formularze online, gdzie między innymi można wnioskować o zaświadczenie przebiegu polisy czy zwrot nadpłaconej składki, a także zawiadomić o kupnie bądź sprzedaży pojazdu czy na przykład wyjaśnić zaległości w płatnościach składek. Formularz należy szczegółowo uzupełnić, a następnie za pomocą strony internetowej wystarczy przesłać do centrali, by zrealizować wszelkie niezbędne formalności. Dzięki temu nie musimy więc odwiedzać w każdej sprawie placówki czy kontaktować się z agentem. Podstawowe kwestie, związane z obsługą polisy możemy zrealizować również za pomocą internetu. Zapewne w niedługim czasie kalkulator OC AC również pojawi się na stronie Gothaer.

Jeśli koniecznie chcemy zapłacić online bez wyliczenia składki

Nie zawsze jednak dysponujemy odpowiednią ilością czasu, by umówić się z agentem, czekać na jego telefon czy szukać najbliższej placówki. W niedzielny wieczór czy krótko przed końcem upływu terminu naszej starej polisy ofertę i kalkulator Gothaer znajdziemy także w ogólnych wyszukiwarkach jak np. rankomat.pl, czy iPolisa.pl. Tego rodzaju kalkulator OC zawiera nieco więcej pól, ponieważ dostosowany jest do ofert kilkunastu różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Plusem jednak jest to, że oprócz oferty Gothaer poznamy także, co do zaoferowania mają inne Towarzystwa, dzięki czemu wybierzemy dla siebie tę najatrakcyjniejszą ofertę.Inne kalkulatory

Kalkulator Warta
TUiR Warta i ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC. Jakie są atuty tej firmy? Dlaczego warto ją wybrać przy zakupie polisy ubezpieczeniowej? Komu najbardziej oferta Warty przypadnie do gustu?

Kalkulator Uniqa
Ciekawa oferta w ramach Auto&Przestrzeń. Bardzo wysokie zniżki na ubezpieczenia komuniacyjne, bo aż do 80%.

Kalkulator Skok
Ogólne informacje na temat stosunkowo nowego ubezpieczyciela na polskim rynku oraz jego oferty w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych. Sprawdź ciekawe zabezpieczenia mi. szyb.

Kalkulator TUW Pocztowe
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych to coś dla tych, którzy lubią mieć swojego ubezpieczyciela zawsze pod ręką! Zapoznaj się z ofertą OC, AC w TUW Pocztowe.