InterRisk - Kalkulator OC AC

Należące do austriackiego koncernu ubezpieczeniowego VIENNA INSURANCE Towarzystwo Ubezpieczeniowe InterRisk obecnie przykłada ogromną wagę do bardzo dobrego, wręcz elastycznego dopasowania swoich produktów do potrzeb i wymogów poszczególnych klientów. Wciąż jednak ubezpieczeń tej firmy nie można zakupić drogą online za pośrednictwem kalkulatora OC. W jaki sposób więc szybko i sprawnie można kupić polisę z tytułu OC tego Towarzystwa bez kalkulatora OC?


Zapytaj o ubezpieczenie komunikacyjne na stronie

Trzeba przyznać, że większość firm ubezpieczeniowych rozpieściła właścicieli czterech czy dwóch kółek wygodną formą internetowych zakupów i sprawdzania warunków cenowych metodą kalkulatora online. Stąd, być może, szukający na stronie InterRisk kalkulatora ubezpieczeń kierowcy czują się najzwyczajniej w świecie zawiedzeni czy rozczarowani.

By kupić polisę OC czy AC pozostaje im bowiem, albo szukać najbliższej placówki, albo umówić się z agentem. W tym przypadku nie trzeba jednak „przekopywać” internetu, by dowiedzieć się gdzie się mieści najbliższy oddział czy biuro agenta TU InterRisk. Przeglądając dość bogatą ofertę pakietów ubezpieczeniowych, znajdziemy od razu link „zapytaj o ubezpieczenie”, kierujący do internetowego formularza kontaktowego. To bardzo wygodna forma kontaktowa, ponieważ możemy od razu w polu „treść wiadomości” wpisać, co nas dokładnie interesuje, podając automatycznie wszystkie niezbędne do zawarcia umowy informacje.


Oprócz tego formularz pozwala od razu wybrać oddział, gdzie będzie nam najwygodniej kupić ubezpieczenie OC, AC lub Assistance, a do którego skierowana zostanie nasza wiadomość. Formularz musimy jednak bardzo skrupulatnie wypełnić. InterRisk zdecydowanie woli kontakt telefoniczny, stąd obowiązkowo musimy podać nasz numer telefonu. Nie ma też opcji wysłania wiadomości w formie anonimowej, ponieważ wymagane jest także podanie imienia i nazwiska. Wygoda jednak nie zawsze idzie w parze z szybką realizacją naszych potrzeb. Na kontakt zwrotny możemy czekać nawet kilka dni, co dla osób szukających polisy na „ostatni dzwonek” z pewnością nie będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem. NAszym zdaniem, kalkulator OC bardzoby się przydał!

Kup ubezpieczenie bez kalkulatora OC online

W głównym menu na stronie internetowej Inter Risk dostępna jest także zakładka „kup ubezpieczenie”. Niestety nie odnajdziemy tam ani formularza zakupu online, ani kalkulatora OC online, a jedynie aktualną listę oddziałów InterRisk, z podanymi nazwiskami pracowników i agentów ubezpieczeniowych. Dzięki tej liście możemy sprawdzić, w jakim mieście znajduje się oddział Towarzystwa Ubezpieczeniowego, a także dzięki zamieszczonym danym teleadresowym (niestety tylko numer stacjonarny i adres e- mail) umówić się na spotkanie w konkretnej placówce. Dane te jednak nie są w pełni miarodajne, nie ma podanych np. godzin urzędowania czy dni, w których agenci obsługują petentów.

Jest więc wysoce prawdopodobne, że ani późnym wieczorem, ani tym bardziej w niedzielę nikt nam nie pomoże w wyborze polisy ubezpieczeniowej, co zdecydowanie stawia InterRisk w mniej korzystnym świetle na tle pozostałej, bardziej elastycznej pod względem kontaktu z klientem konkurencji. W godzinach wieczornych pomocna może być jedynie warszawska infolinia, gdzie także z pewnością uzyskamy informację o oddziałach czy partnerach ubezpieczeniowych, działających w interesującej nas miejscowości.

Jak się chce, to się da, czyli kalkulator OC z InterRisk na iPolisa.pl i Rankomat.pl

Co jednak zrobić, jeśli oferta InterRisk wydała nam się mimo wszystko najbardziej atrakcyjna i nie mamy na tyle czasu, by czekać na odpowiedź agenta czy umawiać się na spotkanie? Mamy jeszcze jedną opcję – kalkulator na iPolisa.pl. Gdzie pośród 15 Towarzystw Ubezpieczeniowych, swoje oferty prezentuje również InterRisk. Szybko więc nie tylko ustalimy aktualną cenę OC czy szerszego pakietu ubezpieczeniowego, ale zestawimy go także z innymi ofertami. Ipolisa stwarza także możliwość bezpośredniego zakupu ubezpieczenia drogą online. Kalkulator InterRisk obecny jest także na rankomat.pl, gdzie jego propozycje zestawimy między innymi z ofertą Generali, HDI, Benefia czy Liberty Direct.

Przy wyborze polisy nie każdy przekonany jest do opcji kalkulatora online, jak i nie każdy ma czas odwiedzać często zatłoczone, znajdujące się w centrum miasta placówki czy odziały. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest pozostawienie tego wyboru klientowi. I mimo że InterRisk nadal stawia na te bardziej standardowe i klasyczne rozwiązania, to do jego oferty wciąż przekonuje się wielu kierowców, dzięki czemu Towarzystwo to charakteryzuje się ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku europejskim.Inne kalkulatory

Kalkulator Warta
TUiR Warta i ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC. Jakie są atuty tej firmy? Dlaczego warto ją wybrać przy zakupie polisy ubezpieczeniowej? Komu najbardziej oferta Warty przypadnie do gustu?

Kalkulator HDI
Ubezpieczenie OC, AC w HDI Asekuracja. Zapoznaj się z historią tego pozornie młodego Twarzystwa Ubezpieczeniowego.

Kalkulator TUW Pocztowe
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych to coś dla tych, którzy lubią mieć swojego ubezpieczyciela zawsze pod ręką! Zapoznaj się z ofertą OC, AC w TUW Pocztowe.

Kalkulator Gothaer
Gothaer to kolejne towarzystwo ubezpieczeniowe oferujące dobre i sprawdzone ubezpieczenie OC, AC, NNW. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą.