Skok

Mimo iż TUW Skok funkcjonuje już od 1996 roku, to wciąż marka ta bardziej kojarzy się z branżą usług finansowych. Obecnie w sektorze ubezpieczeń działają dwie spółki - TUW SKOK (Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych) oraz TU SKOK ŻYCIE SA (Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych SA). W swojej gamie produktów SKOK oferuje również ubezpieczenia komunikacyjne.

Kalkulator OC

Skok – online i w placówce

Będące częścią dużego koncernu finansowego, działającego pod tą samą marką, Skok Ubezpieczenia oferuje swoje produkty zarówno w stacjonarnych placówkach, jak i przez internetową platformę skokubezpieczenia24.pl. Skok zarejestrowane jest jako Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, co oznacza, że każdy nabywający ubezpieczenie tego towarzystwa, staje się automatycznie jego współwłaścicielem z prawem do brania udziału w walnych zgromadzeniach. Dzięki profesjonalnej obsłudze i właściwemu traktowaniu klienta, co znajduje swoje odzwierciedlenie w wielu zdobytych nagrodach (m.in. przyjazna firma ubezpieczeniowa w 2012 roku, Firma Roku, Firma Przyjazna Klientowi czy choćby Firma Przyjazna Matkom) SKOK plasuje się w czołówce polskich firm ubezpieczeniowych. Oprócz TUW SKOK, TU Skok Życie S.A. pod marką tą funkcjonuje jeszcze Asekuracja Sp z o.o., dostarczająca klientom profesjonalnych i kompletnych rozwiązań zarówno finansowych, jak i ubezpieczeniowych. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci agencyjnej sopocki SKOK obecny jest w każdym mieście Polski.

Produkty Skok

W swojej ofercie SKOK oferuje ubezpieczenia:


  • mieszkaniowe,
  • podróżne,
  • zdrowotne,
  • komunikacyjne,
  • NNW.

Ubezpieczenia komunikacyjne to standardowo obowiązkowe OC, dobrowolne AC w wersji mini  i maxi, NNW, Assistance, zielona karta, a także ubezpieczenie szyb. W przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych SKOK jest oficjalnym partnerem TU MTU. Być może dlatego na stronie Skoku znajdziemy bardzo znikome informacje na temat produktów, a regulamin i OWU jest oznakowane logo MTU. W przypadku Autocasco Skok oferuje podobnie jak MTU dwie wersje:

  • mini – ubezpieczenie, które zostaje wypłacone przy całkowitej szkodzie pojazdu (powyżej 70% wartości pojazdu, jak i kradzieży),
  • maxi  - czyli wersja z all risk, chroniąca od wszelkich zdarzeń, także w przypadku szkody częściowej.

Jednakże wersja mini dotyczy jedynie pojazdów, których wartość rynkowa przekracza kwotę 8000 złotych i dotyczy tylko opcji rozliczenia szkody w wariancie kosztorysowym. Zarówno Assistance, jak i NNW dostępne jest w trzech wariantach. Możemy więc sami zdecydować, w jakim zakresie chcemy być chronieni i na jakie kwoty ubezpieczeni.

Kontakt ze Skok

Interesując się produktami Skok możemy wybrać jeden z trzech dostępnych form kontaktu – infolinia, internet bądź odwiedziny w placówce. Na stronie internetowej w zakładce kontakt znajdziemy szczegółową listę wszystkich agentów i oddziałów Skok, gdzie zrealizujemy zarówno zakup polisy, zmianę danych czy zostaniemy poinformowani o nowościach i szczegółach ubezpieczeń. Dla bardziej zabieganych pozostaje całodobowa infolinia. Od 2011 roku ubezpieczenia można też zakupić w systemie direct, wypełniając na stronie kalkulator Skoku.Inni ubezpieczyciele

Generali .

Generali
Czy zależyci Ci na sprawdzonej firmie ubezpieczeniowej, w której mógłbyś kupić OC, AC dla Twojego samochodu? Generali zaprasza do kalkulacji składki!

MTU .

MTU
MTU to jedno z młodszych towarzystw ubezpieczeniowych specjalizujących się w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MTU!

Liberty Ubezpieczenia .

Liberty Ubezpieczenia
Liberty Ubezpieczenia, dawniej Liberty Direct to jedna z najbardziej znanych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Przekonaj się jak tanią polisę możesz kupić korzystając z kalkulatora OC, AC!

Aviva .

Aviva
Aviva, a dawne Commercial Union posiada bogatą ofertę w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. Nowa nazwa, nowy wizerunek oraz nowa odsłona ubezpieczenia OC, AC oraz NNW. Sprawdź kalkulacje skadek