Generali

Co przemawia za włoskim koncernem Generali, to prawie dwuwiekowa tradycja, silna pozycja i wielomilionowe grono klientów, nic więc dziwnego, że koncern ten na przestrzeni lat swojej działalności zyskał miano niekwestionowanego giganta na światowych rynkach ubezpieczeniowych. Zalążkiem tak mocno ówcześnie rozbudowanego holdingu, było powołane do życia w 1831 roku Assicurazioni Generali Austro - Italiche z siedzibą w Trieście. Również w Polsce Generali szybko zaczęło budować swoją sieć sprzedaży, już bowiem w 1837 roku na terytorium Polski (dawnej Galicji) powstały pierwsze oddziały tej firmy. Nawet późniejsza przerwa w działaniu, wymuszona uwarunkowaniami historycznymi, jak i politycznymi nie wpłynęła na dzisiejszą, stabilną i ugruntowaną pozycję Generali.

Kalkulator OC

Generali - pewna marka i zadowolenie miliona klientów

Ówczesne Generali, z symbolem lwa św. Marka w logo, to jednak nie tylko ogromny koncern, widoczny i odnoszący sukcesy na całym świecie, ale również nowoczesne przedsiębiorstwo, oferujące bogaty pakiet ubezpieczeń w systemie tradycyjnym (Generali posiada dobrze rozwiniętą sieć placówek na całym świecie), jak i modelu direct, przez telefon i internet, dzięki któremu szybko i łatwo możemy zakupić choćby OC, AC. Najlepszym jednak odzwierciedleniem zadowolenia klientów i udziału Generali w rynku ubezpieczeniowym są liczby. Tylko bowiem w 2011 roku Generali osiągnęło w Polsce zysk netto aż 97,5 milionów złotych. Obecnie Generali w 49% należy do czeskiego holdingu PPF, co nie zmienia faktu iż w dalszym ciągu przewagę głosów (51%) posiada grupa Generali.

Generali jest otwarte na klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. W swoim bogatym koszyku ofert posiada rozbudowane fundusze jak i pakiety inwestycyjne, ubezpieczenia zdrowotne, osobiste, majątkowe i oczywiście komunikacyjne - OC, AC, NNW, Assistance.


Ubezpieczenie komunikacyjne w Generali

Dość ciekawą ofertę obok obowiązkowej polisy z tytułu OC, stanowi w Generali dobrowolne AC, czyli Autocasco, w ramach którego Towarzystwo Ubezpieczeniowe gwarantuje poszkodowanemu wypłacenie aż 110 % wartości skradzionego czy zniszczonego pojazdu (a więc pokrycie również dodatkowych kosztów), ponadto zapewnia ubezpieczenie bagażu podróżnego, co zwłaszcza w trakcie urlopu i delegacji służbowych będzie niezwykle przydatną opcją. Co jeszcze zapewnia Generali to utrzymanie kwoty wypłaty ubezpieczenia z dnia podpisania umowy, nawet jeśli na przestrzeni miesięcy wartość samochodu uległa zmniejszeniu. W ramach dodatkowych ubezpieczeń Generali oferuje także Assistance (z bardzo rozszerzonym pakietem usług, między innymi zapewnieniem opieki dla dziecka czy kompleksową obsługą medyczną), NNW, Zielona Karta, Ochrona Prawna i Autoszyby. Jeśli chcesz więc oprócz obowiązkowego OC kupić dodatkowe ubezpieczeniewarto zapoznac się z ofertą tego giganta ubepzieczeniowego. Wszystkie z oferowanych wariantów pakietu zrealizujemy w dowolnej placówce Generali, jak i za pomocą wypełnienia wniosku on line. Kanał internetowy, jak i telefoniczny służy także do zgłaszania szkód czy kradzieży pojazdu, w Generali bowiem w prosty sposób w modelu direct można zrealizować wszystkie swoje interesy dotyczące kwestii ubezpieczeń.Inni ubezpieczyciele

Skok .

Skok
Ogólne informacje na temat stosunkowo nowego ubezpieczyciela na polskim rynku oraz jego oferty w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych. Sprawdź ciekawe zabezpieczenia mi. szyb.

Liberty Ubezpieczenia .

Liberty Ubezpieczenia
Liberty Ubezpieczenia, dawniej Liberty Direct to jedna z najbardziej znanych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Przekonaj się jak tanią polisę możesz kupić korzystając z kalkulatora OC, AC!

Warta .

Warta
TUiR Warta i ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC. Jakie są atuty tej firmy? Dlaczego warto ją wybrać przy zakupie polisy ubezpieczeniowej? Komu najbardziej oferta Warty przypadnie do gustu?

Aviva .

Aviva
Aviva, a dawne Commercial Union posiada bogatą ofertę w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. Nowa nazwa, nowy wizerunek oraz nowa odsłona ubezpieczenia OC, AC oraz NNW. Sprawdź kalkulacje skadek